HomeDom i WnętrzePostaw na nowoczesne meble i dodatki na tarasie

Postaw na nowoczesne meble i dodatki na tarasie

Postaw na nowoczesne meble i dodatki na tarasie

Szukając sposobów na relaks bez konieczności wyjeżdżania z domu coraz przychylniej patrzymy na nasze tarasy. Okazuje się, że nie ma znaczenia wielkość tarasu. Dzięki odpowiednio dobranym meblom i dodatkom możemy zaaranżować przestrzeń, która będzie służyła całej rodzinie. Jak poradzić sobie z małymi tarasami? Jakie meble wybrać, aby mieć pewność ich wysokiej jakości? Jakie dodatki wybrać?

Mały taras – funkcjonalny zestaw kawowy

Na niewielkich tarasach z uwagą musimy dopierać meble i dodatki. Niewielka przestrzeń wymusi na nas pewne kompromisy. Producent mebli ogrodowych podpowiada, że najlepszym rozwiązaniem okaże się komplet z elementami takimi jak niewielki stolik kawowy oraz dwa lub trzy krzesła o wygodnych oparciach. Taki zestaw pozwoli nam na delektowanie się kawą w promieniach słońca, czytanie ulubionych książek czy też pracę z komputerem.

Duży taras w stylu nowoczesnym

Duże tarasy dają znacznie więcej możliwości aranżacji. Taras w stylu nowoczesnym możemy stworzyć poprzez wybór mebli modułowych. Innowacyjne rozwiązania dotyczące tych mebli to możliwość ich łączenia lub rozłączania w zależności od chwilowych potrzeb. Umożliwią to niewielkie złączki, jak również niska waga samych elementów kolekcji. Meble modułowe to świetny przykład nowoczesnego wzornictwa i designu: stelaże malowane są proszkowo, co zabezpiecza je przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Na stelażach umieszczono wygodne i miękkie poduszki oraz siedziska, które tapicerowane są tkaninami o hydrofobowej strukturze. Oznacza to, że nie chłoną one brudu oraz wilgoci.

Nowoczesne tarasy warto uzupełnić pięknymi, ale i funkcjonalnymi dodatkami. Jednym z nich z pewnością okaże się parasol ogrodowy, który w najbardziej upalne dni zagwarantuje nam przyjemny cień.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

myana-bg.org ko.com trzadesign.com.pl