HomeZdrowie i UrodaToner do włosów – kreatywna zabawa modą

Toner do włosów – kreatywna zabawa modą

Toner do włosów – kreatywna zabawa modą

Różowe, niebieskie, platynowe albo czarne włosy bez wizyty u fryzjera? Nie musisz wydawać kilkuset złotych, aby zmienić swój wizerunek o 160 stopni. Dzięki nowoczesnym kosmetykom możesz dokonać totalnej metamorfozy we własnej łazience!  Pożądany efekt pomogą Ci uzyskać tonery. Czym są rewolucjonizujące rynek fryzjerski produkty? Gdzie je kupić? Sprawdź!

Czym są tonery?

Tonery do proste w użyciu produkty koloryzujące. W przeciwieństwie do klasycznych farb, toner nie wnika w strukturę włosa, dlatego zmywa się po kilku lub kilkunastu myciach. Używane są one do niwelowania niechcianych, żółtych tonów po rozjaśnianiu, nadawania włosom pożądanego koloru, wykonywania pre-toningu czy pasemek. Dużą popularnością cieszą się tonery w nietypowych kolorach – różowym, fioletowym, niebieskim. Tonery dostępne są zarówno w żywych, intensywnych tonacjach, jak i pastelowych, delikatnych odcieniach. W sprzedaży znajdziesz tonery w tubkach oraz sprayu.

Dzięki tonerowi możesz stworzyć fantazyjny, festiwalowy look albo urozmaicić letnią, niezobowiązującą stylizację. Kosmetyk w odcieniu zbliżonym do farby, jakiej zazwyczaj używasz, będzie nieocenioną pomocą, kiedy będziesz chciała przed wielkim wyjściem szybko zamaskować nieestetyczne odrosty.

Hurtownia fryzjerska – najwyższa jakość, niskie ceny

Zanim udasz się do pobliskiej drogerii, warto sprawdzić ofertę kosmetyków dostępną online. W sieci z powodzeniem funkcjonują sklepy (na przykład hurtownia fryzjerska Hair Shop) oferujące kosmetyki używane przez fryzjerów w salonach. Kupując wysokiej jakości, profesjonalny toner, masz pewność, że zabieg koloryzacji nie przesuszy włosów, a efekt będzie w pełni zadowalający.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://4fun.tv/news/ubezpieczenie-samochodu-jak-sprawdzic-co-zrobic-gdy-wygasa gonbleuusa.com zobacz