HomeZdrowie i UrodaWygładzanie zmarszczek kwasem

Wygładzanie zmarszczek kwasem

Wygładzanie zmarszczek kwasem

Kwas hialuronowy to naturalnie występująca substancja, która ma właściwości wiążące wodę. Występuje ona również u ludzi, ale niestety wraz z wiekiem zaczyna zanikać, a skóra traci turgor i zaczyna wiotczeć. Poprzez brak odpowiedniego nawilżenia zmarszczki w newralgicznych miejscach, gdzie skóra jest cienka i delikatna zaczynają być coraz bardziej widoczne i mało estetyczne.

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym cena

Dlaczego właśnie ten zabieg jest najbardziej korzystny? Ponieważ jest stosunkowo bezpieczny, a zminimalizowanie wystąpienia alergii następuje poprzez wykorzystanie do zabiegów syntetycznego kwasu hialuronowego, dzięki czemu wygładzanie twarzy będzie maksymalnie możliwie komfortowe. Cena pojedynczego zabiegu zaczyna się od 800-1000 zł.

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym cena – dlaczego taka wysoka?

Cena zabiegu wynika z jego innowacyjności i z jakości sprzętu, którego się do niego używa. Wysokiej klasy urządzenia zapewniające higienę pracy i jej jak najwyższą precyzję sporo kosztują, a wyszkolenie kosmetyczek do odpowiedniego przeprowadzania zabiegu to również kosztowna inwestycja. Usuwanie zmarszczek Katowice, Warszawa, Gdańsk – ma to znaczenie cenowe ze względu na rejon, ale zabieg w każdym z tych miejsc powinien być wykonany na takim samym poziomie jakościowym.

Wygładzanie twarzy – przeciwwskazania

Nie każdy niestety może pozwolić sobie na taki zabieg. Jest szereg zastrzeżeń, których trzeba absolutnie przestrzegać, aby uniknąć przykrych, czasem trudnych do naprawy konsekwencji. Takimi przeciwwskazaniami są:
– ciąża i karmienie piersią,
– choroby o podłożu autoimmunologicznym,
– skłonność do powstawania przerostowych blizn,
– zły stan skóry, łącznie ze stanem zapalnym,
– uczulenie lub nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
– nowotwory.

Usuwanie zmarszczek Katowice – efekty niepożądane po wykonanym zabiegu

Jak każdy zabieg, nawet mocno nie inwazyjny, także i ten może niestety wywołać efekty niepożądane, które mogą być wywołane ukrytą nadwrażliwością lub nie zastosowaniem się do opisanych wyżej przeciwwskazań. Są to też efekty, których niestety nie da się czasami uniknąć, ale ustępują one samoistnie po kilkudziesięciu godzinach po zabiegu. Do takich efektów należą między innymi:
– zaczerwienienie i obrzęk skóry,
– ból w okolicach wkłucia,
– swędzenie skóry,
– nadwrażliwość w miejscu wykonania zabiegu,
– zgrubienie w miejsce wkłucia, które może utrzymywać się nawet do kilku tygodni.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

icalcom.pl zobacz 548.org