HomeCiekaweZorgtoeslag – dodatek, który można pozyskać w Holandii

Zorgtoeslag – dodatek, który można pozyskać w Holandii

Zorgtoeslag – dodatek, który można pozyskać w Holandii

Wielu naszych rodaków znajduje legalną, lepiej płatną pracę w Holandii. Jeżeli ktoś ma okazję, to koniecznie powinien z niej skorzystać. Aczkolwiek, należy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy, które pozwolą na pozyskanie większych finansów. Jednym z interesujących tematów może okazać się Zorgtoeslag.

Dofinansowanie do ubezpieczenia w Holandii

Skoro można ułatwić sobie pewne kwestie, nawet pracując za granicą, to dlaczego by nie skorzystać z takich możliwości. Jedną z nich jest Zorgtoeslag, czyli dofinansowanie do ubezpieczenia w Holandii. Temat bardzo ciekawy, ponieważ pozwala na pozyskanie dodatkowych pieniędzy, które ucieszą wiele osób. Aby jednak tak się stało, dana osoba musi być zatrudniona w sposób legalny. Jakie warunki trzeba spełniać, aby otrzymać takie dofinansowanie? Należy:

  • mieć 18 lat,
  • posiadać holenderską polisę ubezpieczenia zdrowotnego,
  • wysokość dochodu musi trzymać się w góry określonym limicie.

Zorgtoeslag za niskie dochody

Ktoś może oburzyć się za to, że tylko osoby z niskim dochodem mogą liczyć na taki dodatek finansowy. Ale nic naprawdę nie da się tym zrobić i nikt z góry określonych przepisów nie zmieni. Dofinansowanie otrzymuje się  za każdy pełny miesiąc ubezpieczenia, niezależnie czy korzysta się z ubezpieczenia. Czy trudno uzyskać takie dofinansowanie? Nie, ale trzeba zrobić to jak najszybciej, ponieważ pozytywna decyzja może nadejść dopiero trzynaście tygodni po złożeniu wniosku. Całe trzy miesiące można niekiedy czekać na wniosek, a potem na pieniądze, jeżeli decyzja była pozytywna. 

 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

ozrodlo.com.pl zobacz https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/